חרדה דנטלית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מי מפחד מרופא שיניים? מי לא?… הפחד מטיפולי שיניים נובע לעיתים מניסיון עבר טראומטי בטיפולים דנטליים אך עשוי להיות ראשוני גם ללא ניסיון קודם. כהורים, אנו עלולים להעביר חששות ופחדים לילדנו עוד לפני החוויה הראשונה אצל הרופא. מומלץ להתייעץ עם מומחה לרפואת שיניים לילדים לגבי הכנת הילד/ה לקראת הביקור הראשון במרפאה, אשר במרבית המקרים נתפש כחוויה חיובית אצל הילד.

מדוע אם כן טיפול שיניים מפחיד כל כך הרבה אנשים? ובכן, הטיפול נתפש אצל רבים מהמטופלים כ"פלישה" למרחב האינטימי שלהם. בנוסף, הפה הוא אמצעי לתקשורת וכאשר הטיפול מתבצע באזור כה רגיש, תוך הקטנה או ביטול היכולת לתקשר, נתפש הדבר כאירוע "מאיים" מבחינה פסיכולוגית.

אז מה הפתרון? ראשית – סבלנות! מצד הרופא/ה כמובן… אנו מאמינים כי טיפול נעים וסבלני, תוך הקשבה והתייחסות לצרכיו של המטופל פותר את מרבית בעיית החרדה הדנטלית.
הטיפולים במרפאתנו מתבצעים בעדינות, בסבלנות ובאווירה נעימה. התפישה של צוות המרפאה שלנו היא שטיפול שיניים יכול להתבצע ללא כאב!

במקרים הבודדים שגם כל אלו לא עוזרים והמטופל עדיין שרוי בחרדה, אנו משתמשים בגז צחוק (נייטרוס- אוקסיד).

מהו גז צחוק?

טיפול בגז צחוק מפחית חרדה, מעלה סף כאב ומסייע בהפיכת חוויית הטיפול לנעימה יותר. גז הצחוק הוא בטוח לשימוש (לא לנשים בהריון!), ללא תופעות לוואי כמעט והשפעתו חולפת באופן מיידי.
במרפאתנו נעשה שימוש בגז צחוק, במידת הצורך, בכל סוגי הטיפול, החל בניקוי שיניים ע"י השינניות במרפאה ועד טיפולים כירורגיים מורכבים.

צלצלו ליעוץ מומחה

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן